RL20S5R1GRSL
MFR.Part #
RL20S5R1GRSL
JLCPCB Part #
C3489304
Description
-65℃~+175℃ 5.1Ω 500mW Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors