CRCW080527K4FKTB
MFR.Part #
CRCW080527K4FKTB
JLCPCB Part #
C4042157
Description
-55℃~+155℃ 125mW 27.4kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount