RL20S911JBSL
MFR.Part #
RL20S911JBSL
JLCPCB Part #
C3533036
Description
-65℃~+175℃ 500mW 910Ω Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors