RL20S911JRSL
MFR.Part #
RL20S911JRSL
JLCPCB Part #
C1824487
Description
-65℃~+175℃ 500mW 910Ω Metal Film Resistors ±200ppm/℃ ±5% 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors