ERL3210R000GKEB500
MFR.Part #
ERL3210R000GKEB500
JLCPCB Part #
C3527221
Description
-65℃~+175℃ 10Ω 1W Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% Plugin,D4.8xL14.3mm Through Hole Resistors