RL20S111JBSL
MFR.Part #
RL20S111JBSL
JLCPCB Part #
C1440393
Description
-65℃~+175℃ 110Ω 500mW Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors