RL20S7R5GRSL
MFR.Part #
RL20S7R5GRSL
JLCPCB Part #
C3535076
Description
-65℃~+175℃ 500mW 7.5Ω Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors