PTF6512K100FYEB
MFR.Part #
PTF6512K100FYEB
JLCPCB Part #
C1798157
Description
-55℃~+150℃ 12.1kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS