Y145543R8000B0R
MFR.Part #
Y145543R8000B0R
JLCPCB Part #
C3937146
Description
-55℃~+150℃ 200mW 43.8Ω Metal Foil Resistor ±0.1% ±2ppm/℃ 1506 Chip Resistor - Surface Mount