RL20S6R2JRSL
MFR.Part #
RL20S6R2JRSL
JLCPCB Part #
C3395391
Description
-65℃~+175℃ 500mW 6.2Ω Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors