MP953R0L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
MP953R0L
JLCPCB Part #
C4328970
Package
SMD,3.2x2.5mm
Description
-65℃~+175℃ 100mW 953Ω Metal Foil Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ SMD,3.2x2.5mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS