PTF653K3000BYBF
MFR.Part #
PTF653K3000BYBF
JLCPCB Part #
C3378225
Description
-55℃~+150℃ 250mW 3.3kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors