RL20S6R2JBSL
MFR.Part #
RL20S6R2JBSL
JLCPCB Part #
C1442995
Description
-65℃~+175℃ 500mW 6.2Ω Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors