RL20S682GBSL
MFR.Part #
RL20S682GBSL
JLCPCB Part #
C1443018
Description
-65℃~+175℃ 500mW 6.8kΩ Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors