PTF65205K00FYBF
MFR.Part #
PTF65205K00FYBF
JLCPCB Part #
C1443560
Description
-55℃~+150℃ 205kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors