RL20S683GBSL
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RL20S683GBSL
JLCPCB Part #
C3514104
Package
Plugin,D3.7xL9.5mm
Description
-65℃~+175℃ 500mW 68kΩ Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors