Y0007496R550Q9L
MFR.Part #
Y0007496R550Q9L
JLCPCB Part #
C1472362
Description
-55℃~+125℃ 496.55Ω 600mW ±0.02% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS