RL20S182GBSL
MFR.Part #
RL20S182GBSL
JLCPCB Part #
C3402319
Description
-65℃~+175℃ 1.8kΩ 500mW Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors