RL20S5R1JR36
MFR.Part #
RL20S5R1JR36
JLCPCB Part #
C3427899
Description
-65℃~+175℃ 5.1Ω 500mW Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors