RL20S561JRE6
MFR.Part #
RL20S561JRE6
JLCPCB Part #
C1777585
Description
-65℃~+175℃ 500mW 560Ω Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors