RNX038100KFKLB
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RNX038100KFKLB
JLCPCB Part #
C1443941
Package
Plugin,D3.6xL10.7mm
Description
-55℃~+150℃ 100kΩ 1W Metal Oxide Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.6xL10.7mm Through Hole Resistors ROHS