SE15PGHM3/84A
MFR.Part #
SE15PGHM3/84A
JLCPCB Part #
C17356151
Description
-55℃~+175℃ 1 Independent 1.05V@1.5A 1.5A 30A 400V 5uA@400V DO-220AA(SMP) Diodes - General Purpose ROHS