PTF65200R00AXR6
MFR.Part #
PTF65200R00AXR6
JLCPCB Part #
C1808062
Description
-55℃~+150℃ 200Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.05% ±15ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors