RL20S224GBSL
MFR.Part #
RL20S224GBSL
JLCPCB Part #
C1439958
Description
-65℃~+175℃ 220kΩ 500mW Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors