RN60C1332BB14
MFR.Part #
RN60C1332BB14
JLCPCB Part #
C1418432
Description
-65℃~+175℃ 13.3kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors