RL20S163GRE6
MFR.Part #
RL20S163GRE6
JLCPCB Part #
C1805441
Description
-65℃~+175℃ 16kΩ 500mW Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors