ERC551M0500FKEK500
MFR.Part #
ERC551M0500FKEK500
JLCPCB Part #
C3377012
Description
-65℃~+175℃ 1.05MΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS