M55342H03B10K0RTS
MFR.Part #
M55342H03B10K0RTS
JLCPCB Part #
C4137847
Package
1005
Description
-55℃~+150℃ 10kΩ 200mW Thin Film Resistor ±5% ±50ppm/℃ 1005 Chip Resistor - Surface Mount