PTF65162K00BXEK
MFR.Part #
PTF65162K00BXEK
JLCPCB Part #
C1443050
Description
-55℃~+150℃ 162kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS