RL20S183GRE6
MFR.Part #
RL20S183GRE6
JLCPCB Part #
C1805614
Description
-65℃~+175℃ 18kΩ 500mW Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors