RL20S153GBSL
MFR.Part #
RL20S153GBSL
JLCPCB Part #
C3515262
Description
-65℃~+175℃ 15kΩ 500mW Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors