CMF5025K500BHRE
MFR.Part #
CMF5025K500BHRE
JLCPCB Part #
C1797521
Description
-55℃~+175℃ 25.5kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors