M55342H08B13E0MTS
MFR.Part #
M55342H08B13E0MTS
JLCPCB Part #
C4057955
Package
2010
Description
-65℃~+150℃ 13kΩ 800mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount