PTF6580K000FYEB
MFR.Part #
PTF6580K000FYEB
JLCPCB Part #
C1797860
Description
-55℃~+150℃ 250mW 80kΩ Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS