RL20S392JBSL
MFR.Part #
RL20S392JBSL
JLCPCB Part #
C1440035
Description
-65℃~+175℃ 3.9kΩ 500mW Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors