RN55C3242FBSL
MFR.Part #
RN55C3242FBSL
JLCPCB Part #
C1425552
Description
-65℃~+175℃ 125mW 32.4kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors