RL07S471GRSL
MFR.Part #
RL07S471GRSL
JLCPCB Part #
C3370962
Description
-65℃~+175℃ 250mW 470Ω Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors