RL07S103JB14
MFR.Part #
RL07S103JB14
JLCPCB Part #
C1435060
Description
-65℃~+175℃ 10kΩ 250mW Metal Film Resistors ±200ppm/℃ ±5% 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors