RL07S163JB14
MFR.Part #
RL07S163JB14
JLCPCB Part #
C1435142
Description
-65℃~+175℃ 16kΩ 250mW Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors