RL07S123JB14
MFR.Part #
RL07S123JB14
JLCPCB Part #
C3425913
Description
-65℃~+175℃ 12kΩ 250mW Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% Plugin,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors