RN60C74R1DRE6
MFR.Part #
RN60C74R1DRE6
JLCPCB Part #
C1779140
Description
-65℃~+175℃ 250mW 74.1Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors