VS-35APF06L-M3
MFR.Part #
VS-35APF06L-M3
JLCPCB Part #
C17547186
Package
TO-247AD
Description
-40℃~+150℃ 1.46V@35A 160ns 35A 600V TO-247AD Switching Diodes ROHS