RGP25J-E3/54
MFR.Part #
RGP25J-E3/54
JLCPCB Part #
C17567461
Package
DO-201AD
Description
-65℃~+175℃ 1.3V@2.5A 2.5A 250ns 5uA@600V 600V DO-201AD Switching Diodes ROHS