Y000719K0000T0L
MFR.Part #
Y000719K0000T0L
JLCPCB Part #
C1493029
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 19kΩ 600mW Metal foil resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS