ERL05432R00FKEA500
MFR.Part #
ERL05432R00FKEA500
JLCPCB Part #
C3402965
Description
-65℃~+175℃ 125mW 432Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors