RGP25K-E3/54
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RGP25K-E3/54
JLCPCB Part #
C17592911
Package
DO-201AD
Description
-65℃~+175℃ 1 Independent 1.3V@2.5A 100A 2.5A 500ns 5uA 800V DO-201AD Switching Diodes ROHS