RGP25B-E3/54
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RGP25B-E3/54
JLCPCB Part #
C17183553
Package
DO-201AD
Description
-65℃~+175℃ 1.3V@2.5A 100V 150ns 2.5A 5uA@100V DO-201AD Switching Diodes ROHS