RER75F82R5RC02
MFR.Part #
RER75F82R5RC02
JLCPCB Part #
C7043703
Description
30W 82.5Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance