RER70F82R5RC02
MFR.Part #
RER70F82R5RC02
JLCPCB Part #
C5847207
Description
20W 82.5Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance