AHA500FB-499R
MFR.Part #
AHA500FB-499R
JLCPCB Part #
C1567903
Description
499Ω 5W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS